Kateřina Málková je certifikovaná nutriční poradkyně a certifikovaný kouč autoimunitního protokolu

Kateřina Málková je certifikovaná nutriční poradkyně a certifikovaný kouč autoimunitního protokolu

Se stravou, jako prostředkem vedoucím k uzdravení jsem se setkala již před dvaceti lety, při své práci s autistickými dětmi. Eliminace lepku a kaseinu představovala úlevu a zmírnění autistických projevů. Byl to začátek dlouhé cesty, která ovšem vedla k úplnému uzdravení dítěte, kterému byl ve dvou letech diagnostikován těžký autismus. Po letech terapií, striktního stravovacího režimu a specificky předepsaných vitamínů a minerálů se dítě nálepky autismu zbavilo a dnes žije normálním životem. Řídí auto, má přítelkyni a na univerzitě studuje obor chirurgie mozku. 

O dvacet let později, jsem této zkušenosti využila při řešení svých vlastních zdravotních problémů s autoimunitním onemocněním a chronickým zánětem. Nabalující se zdravotní problémy a léky pouze tlumící nevyléčitelné onemocnění mne donutily vzdělávat se a vyzkoušet autoimunitní protokol. Změna stravy mi napomohla zhojit své bolavé tělo a výrazně tak zmírnit projevy devastujícího autoimunitního onemocnění. 

Jsem zde, abych své zkušenosti a nabyté informace předala všem, kteří mají zájem o snížení dopadů autoimunitního nebo chronického onemocnění na jejich tělo a psychiku.

Bc. Kateřina Málková, certifikovaná nutričníporadkyně a kouč autoimunitního protokolu

“Mým cílem je zařadit nutričně bohaté potraviny do pravidelného jídelníčku všech, kteří si cení svého zdraví, zajímají se o prevenci civilizačních chorob, anebo chtějí svému tělu pomoci při boji s nadváhou, autoimunitním nebo chronickým onemocněním.”

Novinky z oblasti zdravé výživy

autoimunitního protokolu   

prevence civilizačních chorob

zdravého životního stylu           

nové zdravé recepty